کد خبر: 45

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۳

درباره ما

موسسه فرهنگی آموزشی نسیم قرآن فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ در راستای اهداف خود و در سایه سار عنایت خاصه حضرت ولی عصر(عج) در مسیر خدمت به قرآن ، برای گسترش فرهنگ غنی قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه خصوصاً نوجوانان و جوانان علاقه مند ، در حوزه برادران و از بهمن ماه سال جاری در حوزه خواهران آغاز نموده است .

با یاری خداوند متعال و همت و تلاش تیم فنی موسسه ، در تاریخ یکم آبان ماه سال ۱۳۹۲ و همزمان با عید سعید غدیرخم وب سایت نسیم قرآن افتتاح گردید و عملکرد وب سایت به گونه ای است که بیشتر در حوزه های مربوط به فعالیت های قرآنی در دسترس عموم کاربران قرار داده شود تا ایشان بتوانند با بهره مندی از محتوای سایت با فرهنگ غنی قرآنی آشنا و در مسیر قرآن و اهل بیت گام بردارند .

یکی از پر طرفدارترین حوزه هایی که از سال ۱۳۷۵ آغاز گردیده ، جلسات آموزش قرآن کریم می باشد که از همان ابتدا در محل مسجد سیدها شهر اراک برقرار و امروز به یکی از بهترین جلسات در سطح استان مبدل گردیده است .

جلسات هفتگی :

شش ماه اول سال  :  قبل از نماز مغرب و عشا

شش ماه دوم سال  :  بعد از نماز مغرب و عشا

محتوای جلسه :  قرائت و تفسیر قرآن کریم تحت آموزش اساتید مطرح استان ، علی شیخی و حبیب ا… صابری نسب و با حضور سایر اساتید برجسته و قاریان و حافظان قرآن

 

ضمناً جلسات ویژه خواهران نیز جمعه هر هفته از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۱:۳۰ در محل فاطمیه مسجد سیدها منقعد می باشد .

دیدگاه بسته شده است.

کانال رسمی نسیم قرآن
کانال رسمی نسیم قرآن
تفسیر قرآن کریم